ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В ОСВІТНІЙ СИСТЕМІ РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ (ХІХ – ПОЧАТОК ХХ СТ.)
Ключові слова:
професійна освіта, Російська імперія, реформиАнотація
Розглянуто етапи становлення освітньої системи в Російській імперії впродовж ХІХ – почат-
ку ХХ століття. Виявлено особливості розвитку професійної освіти. Відмічено, що розгортання професійної освіти відбулося після скасування кріпацтва.
Посилання
Энциклопедический словарь / Брокгауз Ф. А., Ефрон И. А. – СПб. : Типо-литограф. И. А. Ефрона, 1896. – Т. 37. – С. 362-363.
Чорний О. Діяльність навчальних закладів морського профілю на Півдні України в останній чверті ХVІІІ – на початку ХХ ст. Історіографія проблеми // Наукові записки. – Серія : Історичні науки. – Кіровоград : Кіровоградський державний університет, 2009. – Вип. 12. – С. 250.
Иванов А. Е. Высшая школа России в конце XIX – начале XX века / А. Е. Иванов ; АН СССР, Ин-т истории СССР. – М. : [б.и.], 1991. – С. 175.
Сборник Постановлений по Министерству народного просвещения. – СПб. : Сенат. тип., 1904. – Т. 17. – С. 770-779.
Киштымов А. Киевский коммерческий институт в судьбе М. В. Довнар-Запольского / Андрей Киштымов // Архівознавство. Археографія. Джерелознавство. – Київ, 2000. – Вип. 2 : Архівознавчі читання. – С. 126.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Чорноморський літопис» обов’язкове.