ЗАСНУВАННЯ І ВИГОТОВЛЕННЯ ЄДИНОГО ОРДЕНУ УСРР
Ключові слова:
Орден Трудового Червоного Прапору, нагородна система, знак ордену зразка 1925 рокуАнотація
Досліджено історію заснування ордену Трудового Червоного Прапору УСРР, мотиви, що спонукали радянське керівництво почати створення власної республіканської нагородної системи, а також історію щодо невдалої спроби виготовлення за кордоном знаку ордену зразка 1925 рокуПосилання
Збірник резолюцій і постанов 5-го Всеукраїнського з‟їзду Рад робітничих, селянських і червоноармійських депутатів. – Харків, 1921.
Українська фалеристика. З історії нагородної спадщини. (У двох книгах). Керівник авторського колективу
Д. В. Табачник. – Київ, 2004, Книга перша.
Вісті ВУЦВК. 1921. – 5 травня.
Докладніше про В. М. Манцева в книзі Маймескулов Л. Н. и др. Всеукраинская чрезвычайная комиссия (1918-1922). – Харьков, 1990.
ЦДАВО України, ф. 1, оп. 2, спр. 187.
Історія Києва. – К., 1985. – Т. 3. – Кн. 2.
Бузало В. Загадки ордена Трудового Червоного Прапора УСРР / В. Бузало // П‟ята наук. Геральдична конференція. Зб. тез, повідомлень та доповідей. – Львів, 1995.
Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України. – Харків, 1925. – № 87.
ЦДАВО України, ф. 1, оп. 3, спр. 785.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Чорноморський літопис» обов’язкове.