ВЧЕНИЙ, БУДІВНИЧИЙ ІСТОРИЧНОЇ ШКОЛИ МИКОЛА ІВАНОВИЧ БУШИН
Ключові слова:
М. Бушин, наука, історія, краєзнавство, дослідження, учні, благодійний фондАнотація
Охарактеризовано життєвий шлях Миколи Івановича Бушина – людини, яка внесла вагомий внесок у розвиток української історичної школи, підготувала цілу плеяду молодих вчених- істориків, започаткувала серію краєзнавчих досліджень, виховала не одне покоління студентської молоді.Посилання
Мащенко І. Ю. Серія: Вчені Черкаського державного технологічного університету Бушин Микола Іванович.
– Черкаси : Відлуння-Плюс, 2003. – 80 с.
Професор Микола Іванович Бушин: Україна – моя Батьківщина / За ред. проф. М. І. Бушина. – Черкаси : ЧДТУ, 2005. – 295 с.
Бушин М. І. Мої учні – моя гордість. – Черкаси : Черкаський ЦНТЕІ, 2010. – 2-8 с
Автобіографія Бушина Миколи Івановича: з особистого архіву М. І. Бушина надана авторові 25 жовтня 2011 р. – 3 арк.
Анотований покажчик дисертацій, захищених у спеціалізованій вченій раді К 73.053.01 Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (2004-2009 рр.) / Уклад. та авт. передмови: О. З. Силка, Л. І. Синявська. – Черкаси : Вид. відділ ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2011. – 172 с.
Особистість в історії України: Микола Іванович Бушин / За ред. д.і.н., проф. ЧДТУ В. М. Лазуренка. –Черкаси : ЧДТУ, 2013. – 392 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Чорноморський літопис» обов’язкове.